Apie mus


Uždaroji akcinė bendrovė „Hortivita“ – 2008 metais įsteigta, sėkmingai veiklą vystanti įmonė, vykdanti statybos rangovo funkcijas bei suteikianti visas su statyba susijusias paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijos šalyse. Šiandien UAB „Hortivita“   viena perspektyviausių Lietuvos statybos kompanijų, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, gyvenamųjų namų statybos, viešbučių renovacijos ir rekonstravimo patirtį. „Hortivita“ teikia platų paslaugų paketą.  Atsižvelgdama į kliento poreikius, įmonė gali atlikti  ne tik  smulkius statybos darbus, bet ir įgyvendinti sudėtingus bei novatoriškus statybų projektus. „Hortivita“ plečia savo veiklą siekdama tikslo - būti  viešbučių statybos bei renovacijos rinkos lydere.

Ilgalaikė įvairių rinkų patirtis, platus statybos paslaugų spektras, lankstumas, patikimumas, statybos terminų laikymasis, pažangiausių technologijų naudojimas ir - svarbiausia -  kokybė,  padėjo  „Hortivitai“ pasiekti ir išlaikyti statybų rinkos lyderio poziciją bei gerą vardą Skandinavijos šalyse.  Per 6 metus įmonė renovavo 40 viešbučių (apie 3000 kambarių), pastatė ir įrengė viešbutį Norvegijos sostinėje Osle. 2013 metų pabaigoje dirbo 55 specialistai, o pardavimo pajamos viršijo 3,7mln eurų.

 

1. Nuoma

Teikiame statybinės įrangos, sodo technikos, prikabinamų namelių nuomos paslaugas. Mes savo klientams siūlome naujausius įrenginius bei įrankius, kurie numatytus darbus padės atlikti greitai ir be didelių sunkumų. Jums reikalingus prietaisus galite nuomotis tiek kelias valandas, tiek ištisas savaites, tad pasirinkimo laisvė yra Jūsų rankose. Jūsų lauks profesionalus, paslaugus personalas, kuris padės parinkti tai, ko reikia Jūsų vykdomam projektui. Mes dirbame tam, kad Jūsų sprendimai bei pasirinkimai būtų kuo paprastesni.

2. Prekyba

Prekiaujam profesionaliais garsių gamintojų įrankiais bei įranga: „BOSCH", „WEBER", „DEWALT","PROBST", „HUMBAUR", „HILTI" ir kiti.

3. Remontas

Įvairių įrankių, sodo technikos remonto ir techninio aptarnavimo paslaugos. Atestuoti, kvalifikuoti meistrai nuolat tobulinasi įrankių ir prietaisų gamintojų organizuojamuose kursuose. Jūsų įrankiai ar įranga pateks į patyrusias rankas.